Biuro rachunkowe Legionowo

Biuro rachunkowe Legionowo

tel. 500 798 266

info@patrycy.pl

Biuro rachunkowe Legionowo , to zespół profesjonalnych księgowych. Niewątpliwie nasza praktyka zawodowa oparta na latach doświadczeń sprawi, że każdy nasz Klient może skupić się tylko na prowadzeniu własnego biznesu. Jeżeli nawiążesz z nami współpracę, będziesz mógł przestać martwić się o rozliczenia podatkowe oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. 

Jaki jest nasz cennik – biuro rachunkowe Legionowo

Cennik naszych usług jest zróżnicowany, ponieważ każda firma jest inna. Biuro rachunkowe Legionowo stara się jednak zachować odpowiedni balans między ceną a poziomem świadczonych usług. Jeżeli byliby Państwo zainteresowaniu współpracą, prosimy o wizytę na stronie cennik lub o kontakt, w celu zapoznania się z indywidualnie przygotowaną dla Państwa ofertą.

Jak wygląda współpraca – biuro rachunkowe Legionowo

W dobie coraz nowocześniejszych technik komunikacji również my proponujemy Państwu wciąż zyskującą na popularności zdalną formę współpracy. Biuro rachunkowe Legionowo posiada już ponad 90% Klientów obsługiwanych w ten nowoczesny sposób. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy, ta pozwala na swobodny i szybki przepływ informacji między biurem , a Klientem.

Ubezpieczenie oraz Certyfikaty – biuro rachunkowe Legionowo

Niewątpliwie nasza oferta jest godna uwagi. Biuro rachunkowe Legionowo posiada wszystkie wymagane prawem ubezpieczenie swojej działalności. Ponadto posiadamy również Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów.

Jak założyć działalność gospodarczą – biuro rachunkowe Legionowo

Jednoosobową działalność gospodarczą zakłada się poprzez złożenie wniosku CEIDG-1 w dowolnym Urzędzie Gminy na terenie Polski. Wniosek powyższy można również przesłać za pomocą internetu przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub Profilu Zaufanego. Każdy nowy przedsiębiorca musi wybrać nazwę firmy. W jej nazwie musi się znajdować imię i nazwisko osoby ją zakładającej. Jedna osoba może zarejestrować tylko jedną działalność jednoosobową. Należy jedna pamiętać, że pod jednym wpisem można prowadzić różne działalności – służą do tego tzw. kody PKD. Każdy przedsiębiorca musi wybrać przy składaniu wniosku CEIDG-1 przynajmniej jeden główny kod działalności. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wybrali ich więcej. Biuro rachunkowe Legionowo może wspomóc Państwa w zakładaniu działalności gospodarczej.

Linki – biuro rachunkowe Legionowo

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej